Iskolánkban 291 elemista tanul 15 osztályban, román ill. magyar nyelven, folyamatosan képzett, felkészült oktatók segítségével.

Anyagi és szellemi erőforrásainkat igyekszünk az előkészítő osztályos gyerekekre is összpontosítani: ezek az osztályok a legfelső emeleten (II. emelet) helyezkednek el, ahol külön illemhelyek lettek kialakítva az iskolába frissen bevezetett gyerekek számára, és a kisegítőszemélyzet is külön megbízásban részesült.

ELEMIS OSZTÁLYOK AZ ISKOLÁNKBAN

előkészítő A (22 diák)
oktatási nyelv: román
tanító: Musteaţă Maria
BUȚA ALESSIA-IOANA
CORDUNEANU LEONARD-SEBASTIAN
DÎRJAN LIVIA
ENE DAVID-MATEI
HADJUPANAYIOTOU EIRINI
HURGHIȘ ANDREI
LUKÁCS PATRICK-ANDREI
MANEA CĂLIN-GABRIEL
MECHIS ADAM-TUDOR
MOGDA ALEX-RAFAEL
MOGDA SANDRA-MIHAELA
MOVILĂU ADELIN-NICOLAE
NAN ANDREI-BOGDAN
NECȘOIU TUDOR-ADRIAN
RECHIȚEAN EDUARD-ANDREI
ROMEGHEA THEODORA
SARCA MATTEO-SASHA
SBÎRCIOG DAVID-MATEI
SILYE VIKTÓRIA
TIMAR LUCA
VACARIU MARA
ZAMFIR PATRICK-MIHAI
előkészítő B (16 diák)
oktatási nyelv: magyar
tanító: Mezei Iringó
BARTA RÓBERT
BUTYKA DOMINIK
CINTOS BÍBORKA
DARAGICS PETRA
GABOR ARAPD-ATTILA
JAKO-SZEKELY ZSANETT
KAJCSA ÁBEL
MÁRTON CSABA-ERKI
MOLNÁR GYOPÁR-BEÁTA
MOLNÁR-KISS BALÁZS
OROSZ GABRIELLA
PÁL CSENGE-KRISZTINA
RETYI BOROKA
RUZSA ANDREA-PATRICIA
RUZSA PATRIK
TÉGLÁS MÁRK-ATTILA
előkészítő C Waldorf (24 diák)
oktatási nyelv: magyar
osztálytanító: Miklós Xénia
BARB EMMA
CSŐSZ CSANÁD
DERZSI SOMA
DERZSI TIFFANY
ERDEI-VERES HANGA-DÓRA
FEKETE-LOVAS HÉDI
FÜLÖP JÁZMIN
GYÖRGYJAKAB PÁL
JÁNOSI SOMA
JÓZSI MAJA
KARDA GYOPÁR-PANKA
KÁTAI CSENGE
KIS KINCSŐ-ANNA
KOLCSÁR ZENTE
KRISTÁLY ZONGA
KURTA ZSÓFI
RÁPOLTI LÁSZLÓ-ÁBEL
REBEKA LILLA
SIKÓ-BARABÁSI EMMA
SZÉKELY BOGLÁRKA
SZEKERES KRISTÓF
SZILÁGYI-NAGY JÚLIA
SZŐCS NÓRA
TOTH-KOVÁCS GYOPÁR
I. A (15 diák)
oktatási nyelv: román
tanító: Benedek Judit
CIOCĂNEA YANNIS-CRISTIAN
CONSTANTINESCU SANDRA
COȘA DORINA-ELENA
DUMITRESCU MICHAEL-DAIRON
HORVÁTH ÁRMIN-ROLAND
HRISTACHE DIANA-MARIA
IONEL ALEXANDRU
MANEA MATEI-MARC
MIHĂILĂ ROBERT-CLAUDIU
PETRE EDUARD-NICOLAE
POPICA IOAN
RÂPIANU MATEI-EMILIAN
SZŐCS AYAN-ANDREI
TARAS NICOLAS
VÂLCAN ANDREA-MELINDA
I. B (16 diák)
oktatási nyelv: magyar
tanító: Pál Rozália
BÁLINT ATTILA-CSONGOR
BOLDIZSÁR-NAGY KRISZTIÁN
CIOBOTARU SEBASTIAN
CRĂCIUN KRISZTIÁN
GERENDI SANDOR
GOGA MÓNIKA
KERTÉSZ ESZTER
KRÁJNIK DORKA-VIVIEN
MEREUTA JESSICA-HENRIETTA
MOCSEL ERIKA-KINCSŐ
PAPP HUNOR
PAPP KRISTÓF-LEVENTE
RENDI ALEXANDRA-KINGA
ROSTAS MARIO-KRISZTIAN
ȘERBAN ROBERT-ANDREI
TÓTH TAMARA-VIVIEN
I. C Waldorf (24 diák)
oktatási nyelv: magyar
osztálytanító: Konát Eszter
ÁDÁM ESZTER
AMBRUS GERGO
BÁCS ZOÉ
BÁLINT ESZTER
BARTHA RÓZA
BARTI ESZTER
BEDO KULPINSKI ADA-NORA
FLORIAN BALAZS
GÁSPÁR UZONKA-GYOPÁR
GECSE ANDREA-NIKOLETT
GYORGYICZE FANNI
MÉDER CSABA
PAP GERGŐ-ETELE
PAPP BORÓKA
PARA ÖRS-KOPPÁNY
PÉTER ÁRNIKA
SÁNTA BORÓKA
SMAZENKA MATYAS
SZŐCS ORSOLYA
SZOCS ROBERT-DENIS
TAMAS PANNA
TÓTH ZALÁN
VIRAG LOLA
VRABIE-KOVÁCS BENDEGÚZ
II. A (16 diák)
oktatási nyelv: román
tanító: Alexandrescu Gabriella
BOGDAN FLAVIUS-GABRIEL
BULARCA RAISA-ELENA
CIMPOAIE ADELINA
DĂNILĂ MĂDĂLIN-PETRUȚ
DÎRJAN LAVINIA-BIANCA
LUNGU ALEXANDRU
MAGHIAR DRAGOȘ
MĂMĂLIGOI HANNA-ALESYIA
MANTA EDUARD-MATEI
MIHĂILĂ DENISA-ALEXANDRA
SICA PATRICIA-GABRIELA
SOARE FLORENTINA-CRISTINA
ŞOIMAN DAVID-EDUARD
TANKÓ MAIA-TEODORA
TIMAR ARSENIE
TOIA ALEXANDRA-MARIA
II. B (14 diák)
oktatási nyelv: magyar
tanító: Bajcsi Erika
BEDO BOTOND
BENKŐ CSABA-BENCE
BERNÁD DÁNIEL
BOKOR DÁVID
BOROS KLEON-DÁRIUSZ
FAZAKAS ATTILA
FAZAKAS FERENC
ILKEI KRISZTIÁN
IMREH HELEN
KISS DORKA-EMMA
MANOLE KRISZTA-NIKOLETTA
SZAKÁCS MÁRK-DÁVID
SZAKÁCS MIKLÓS-ROLAND
TIMÁR HUNOR-ISTVÁN
II. C Waldorf (23 diák)
oktatási nyelv: magyar
osztálytanító: Incze Mária-Beáta
ALBERT KÁROLY-SZABOLCS
AMBRUS ÁBEL
BALÁZS JÁZMIN-KINGA
BEDŐ-KULPINSKI ROLAND
CZEGŐ ÁBEL
DÉNES ZALÁN
ERDEI ISABELA-SOFIA
ERDEI-VERESS ESZTER-GYOPÁR
JÁNOSI BALÁZS
JÓZSI MÁTYÁS
KOVÁCS EDUÁRD
KURTA-ÁRVAY LUCA
MARCU ZSELYKE-BOROKA
PAKOCS REBEKA
PAPP ESZTER
PETRÁSS IDA-PANNA
RAB-FEJÉR BENDEGÚZ
SIKÓ-BARABÁSI SÁRA
SZABÓ ZSÓFIA
TAMÁS-BARTA DORKA
TINESZ ROLAND
TOADER SZILÁRD
VIRÁG VIOLA
III. A (13 diák)
oktatási nyelv: román
tanító: Szilágyi Erzsébet
AGĂBOROAEI ALEXANDRA-ANDREEA
BĂRĂNCEANU RADU-ANDREI
BOROVINA VICTOR
BUCUR SEBASTIAN-MIHAI
COȘA CĂLIN-ȘTEFAN
DRAGOMIR CONSTANTIN-SAMIR
GHICAN TEODORA-CLAUDIA
KOVAKS TIBOR-FERENCZ
MIREȚ YANNIS
ODOBEȘTEANU SARA-MARIA
ŞOIMAN RAUL-YANNIS
STANCIU MARIA-ANTONIA
TĂUT TUDOR
III. B (19 diák)
oktatási nyelv: magyar
tanító: Fábián Vera
BÁLINT KRISTÓF-ISTVÁN
BENKŐ ANNABELL
BOTOS SZABOLCS
DARAGICS TIHAMÉR
GABOR GABRIELLA-ORSOLYA
GYULAI ZSOMBOR
HODOR ZALAN
KISS ALPÁR
KURTA BENDEGUZ
MIKLÓS MÁTÉ
MOLNÁR MAGOR
NAGY DÁVID
NAGY TAMÁS
OPRA KRISZTIÁN
RAB DÁVID
ROSTÁS TÜNDE-BERNADETT
SZAKÁCS ZSANETT
SZKRIDON GERGŐ-ÁKOS
VARGA NÓRA
III. C Waldorf (24 diák)
oktatási nyelv: magyar
osztálytanító: Papp Judit
ÁDÁM BORÓKA
AMBRUS MAJA-RÉKA
ANDRÁS KATA
BENKŐ NÓRA
BERKECZI ZSOLT
BORBÁTH-SZŐCS EMMA
FÜLÖP FARKAS
GÁL APOR
KOVACS ESZTER
MAGYARI IRINGÓ
MÉDER ZSÓFIA
MIKE SZABOLCS-GERGŐ
MIKE TAMÁS-BARNA
MIKLÓS ZENKŐ
PAPP MÁRTON
PÉTER BERCEL-REGŐ
PUŢIRAC ORSOLYA
SIKÓ-BARABÁSI SÁMUEL
SMAZENKA TAMÁS
SZEKERES GRÉTA
SZŐCS UZONKA
TOTH-KOVACS IRINGO
VARGA ÁDÁM
VETRÓ-BODONI BENCE
IV. A (21 diák)
oktatási nyelv: román
tanító: Costache Rodica
BUCELEANU ROLAN-RAUL
DRAGOMIR ANTONIO-ANDREI
GHEOGHE DENISA-MIHAELA
GHIŢĂ IULIA-DENISA
IGNAT ALIN-MARIAN
KARANCSY RAISA-ALEXANDRA
LASZLO MATTEO
MOGDA IANIS-ȘTEFAN
MOVILĂU DAVIS-ȘTAFAN
NAGY ENDRE
NYISZTOR ROXANA-REBECA
PETRE ȘTEFAN-ALEXANDRU
PUȘCĂRĂU MIHAI-DRAGOȘ
RUJAN ANA-ELENA
SAVU ANISIA
SICĂ RAUL-ADRIAN
TANKÓ OTILIA-ALEXIA
TRIFAN DAMIAN-CRISTIAN
UNGUREANU ADELINA-GABRIELA
VASILIU MAYA-CRISTIANA
VLĂDESCU COSMINA
IV. B (22 diák)
oktatási nyelv: magyar
tanító: Incze Mária
BALOG ANITA
BOROS JÁNOS-KOPPÁNY
BUDI BOGLÁRKA
CZOFA LEVENTE
DAN MIHAI
DEÁK MERCÉDESZ-HELÉNA
FAZAKAS NANDOR-BALAZS
FERENCZ ANNA-MÁRIA
GÁBOR VIKTORIA-ANITA
GERGELY HENRIETTA-MONIKA
GYÖRGY EDINA
IORDACHE HAJNALKA-BARBARA
KEREKES BERNADETT
KRÁJNIK SZABOLCS-MÁRK
PÁL ÁBEL
PAP KRISZTIÁN-MIHÁLY
RAB SZILÁRD
RUZSA ANITA-ALEXANDRA
SZÁFTA VANDA-NOÉMI
TAMÁS EDINA
TOMA-SZÖLLŐSI SZILÁRD
VARGA HENRIETTA
IV. C Waldorf (22 diák)
oktatási nyelv: magyar
osztálytanító: Sikó-Barabási Eszter
ASZTALOS JÁZMIN-TAMARA
ASZTALOS ÖRS-TRISZTÁN
BARTI EMESE
BICSOK MÁTÉ
BOKOR RAMONA
COMISU CRISTIAN-MARIUS
CZEGŐ BOGLÁRKA
FAZAKAS BOGLÁRKA
GÁL EMMA
GÁSPÁR ANNA-SAROLTA
GYÖRGY KATINKA
KÁDÁR VILLŐ
KARÁCSONY PETRA-IRINGÓ
KÁTAI BORÓKA
KOVACS BOROKA
KURTA-ÁRVAY IZSÓ
ORBÁN DÁNIEL
PETRASS KATALIN-BORÓKA
SIMON ZOLTÁN
SZABO ESZTER
SZENTE DOROTTYA
TAMÁSI KRISZTIÁN