Iskolánkban 304 elemista tanul 15 osztályban, román ill. magyar nyelven, folyamatosan képzett, felkészült oktatók segítségével.

Anyagi és szellemi erőforrásainkat igyekszünk az előkészítő osztályos gyerekekre is összpontosítani: ezek az osztályok a legfelső emeleten (II. emelet) helyezkednek el, ahol pl. külön illemhelyek vannak kialakítva az iskolába frissen beíratkozott gyerekek számára és a kisegítőszemélyzet is külön megbízásban részesül.

ELEMIS OSZTÁLYOK AZ ISKOLÁNKBAN

előkészítő A (23 diák)
tagozat: román
tanító:
ALHOURANI HANAN
ARDELEANU MARA-CHRISTIANA
BONG VALENTINA-MAYA
BUCELEANU RÓBERT-RAYMOND
BUȚA ELIZA-MARIA
CIOCANEA DAVID-ANDREI
COSTEA ALEXANDRA-DARIA
DÎRJAN DIANA
ENE DARIUS-VALENTIN
FĂȚAN CLAUDIU
GLĂJAR DELIA
MANEA DANIEL-CONSTANTIN
MARIN ANDREI-ALEXANDRU
NEAGOE DRAGOȘ-IONUȚ
OBREJA MAYA-ALEXANDRA
POPICA LAVINIA
PUȘCĂRĂU RADU-CRISTIAN
RĂDEANU FLAVIUS-VALENTIN
RECHIȚEAN ROBERT-ȘTEFĂNUȚ
SAUCIUC ANTONIA-NICOLETA
TĂUT ELISA
TOIA ȘTEFANIA-KARINA
TRECICA-CRISTIAN ANDREI-TEODOR
előkészítő B (20 diák)
tagozat: magyar
tanító:
BARICZ PATRIK-NÁNDOR
BARTOK ANABEL-TAMARA
BRANZOI ANDREA
CZINE GERGŐ-EDE
DAROCZ HUNOR-ATTILA
DÉNES LUCA
ENYED EDINA
FARKAS KRISTÓF
FÜLÖP MILÁN-TAMÁS
GIRÁNCSI FRUZSINA
HAJDÚ HANNA
JAKO-SZEKELY SZILARD
KÁROLY KEVIN-MÁRK
KOVACS NORA
LUCA-KISS KITTI
RĂDULESCU CRISTIAN
ROMÁN ALEX
ROMAN LASZLO
TAMÁSI RÉKA-HANNA
TOKOS CSABA
előkészítő C Waldorf (23 diák)
tagozat: magyar
osztálytanító:
ANDRÁS ANNA
ANTAL APOLLÓNIA
BÁLINT RÓZSA-BARBARA
BALOGH PETRA-ANNA
DÁNIEL IZABELLA
DEÁK ALEXANDER
ERDEI ANA-OLIVIA
GÁSPÁR ZALÁN
GYÖRGYJAKAB BORBÁLA
INCZE-BARTHA DÁNIEL
KERCSÓ ANITA
MÁRKOS KÁLEB-MARTIN
MÁRKOS NOEL-DÁNIEL
OLÁH ÉVA
PAPP LILLA
SÁNTA ÁBEL
ȘERA ROLAND-EDUARD
SZABÓ DALMA-NÓRA
SZÁFTA TAMÁS
SZŐCS ZORÁN
TIMÁR ERIK
VERES HÉZEL-HELGA
VISCARDI LILY-GRACE
I. A (23 diák)
tagozat: román
tanító: Costache Rodica
AILENEI DAVID-CRISTIAN
ALBICSUK DAVID-NICOLAS
AMARIEI LUCA-ANDREI
ANGHEL DRAGOȘ-ȘTEFAN
BLEDEA SARA-NICOLA
CAZACU DARIUS-ANDREI
CIORICI AMALIA-IOANA
CZIFRA ROBERT-STEFAN
DÂRJAN ADINA-TEODORA
ENESCU IOANA-FRANCESCA
FĂȚAN NADIA
HOAMIA GHEORGHE-ANDREI
HOBOI LUIZA-ANTONIA
ISĂCILĂ ANETTE-ELIZA
KÁDÁR REBECA
MICU ALEXANDRA-MARIA
MUREA REBECA-MARIA
OLARIU EDUARD-MATEI
OLARU OVIDIU
RACOVIȚĂ ANDREI-RAREȘ
RUSU DAVID-CLAUDIU
UGRI DÁVID
UNGUREANU MARA-MARIA
I. B (20 diák)
tagozat: magyar
tanító: Incze Mária
ALBERT MÁTYÁS
BÁDI BOTOND-BENCE
BAKOS NIMROD-ZSOLT
BARTHA GERGŐ-NIMRÓD
CUCU ALEXANDRA-CRISTINA
FODOR LÓRÁNT-DOMINIK
GABOS MAGOR
GÁSPÁR BALÁZS-VILMOS
GÁSPÁR KRISTÓF-NORBERT
IANCU RÓBERT
MOCSEL LOLITA-EVELIN
OPRA BALÁZS-LEVENTE
OROSZ LEHEL
PUSZTAI ZALÁN-ZSOLT
ROSTAS MARIO-KRISZTIAN
SZÉKELY ELŐD
SZIGYARTO NORA
TOMA-SZOLLOSI CSENGE
TÖRÖK BENCE
TURCAN ARTUR-CRISTIAN
I. C Waldorf (24 diák)
tagozat: magyar
osztálytanító: Sikó-Barabási Eszter
BARTHA REBEKA
BENEDEK PETER
BORCSA BENCE
CZEGŐ BOLDIZSÁR
DÉNES ANNA-SÁRA
DURKÓ SÁNDOR-ERNŐ
HORVÁT GYOPÁR
KARÁCSONY EGON
KATÓ LILI
KOLCSÁR ZONGA
LÁZÁR TAMÁS
MANTA SOFIA
NAGY SOMA
OLÁH-BADI ISTVÁN
ORBÁN LÍDIA-SÁRA
PÉTER SIMON
PORA BOGLARKA-LENA
TAKACS KRISZTINA
TINESZ ARTHUR
TÓTH ZSELYKE
VAS LUCA
VETRO-BODONI FLÓRA
VITÁLYOS PANNA
ZSIGMOND LILI
II. A (20 diák)
tagozat: román
tanító: Musteaţă Maria
BUȚA ALESSIA-IOANA
DÎRJAN LIVIA
ENE DAVID-MATEI
HADJUPANAYIOTOU EIRINI
HURGHIȘ ANDREI
LUKÁCS PATRICK-ANDREI
MANEA CĂLIN-GABRIEL
MECHIS ADAM-TUDOR
MOGDA ALEX-RAFAEL
MOGDA SANDRA-MIHAELA
MOVILĂU ADELIN-NICOLAE
NAN ANDREI-BOGDAN
OLARU DENISA-GABRIELA
RECHIȚEAN EDUARD-ANDREI
ROMEGHEA THEODORA
SARCA MATTEO-SASHA
SBÎRCIOG DAVID-MATEI
SILYE VIKTÓRIA
TIMAR LUCA
ZAMFIR PATRICK-MIHAI
II. B (18 diák)
tagozat: magyar
tanító: Mezei Iringó
BARTA RÓBERT
BUTYKA DOMINIK
CINTOS BÍBORKA
DARAGICS PETRA
GABOR ARAPD-ATTILA
GIRÁNCSI GELLÉRT
JAKO-SZEKELY ZSANETT
KAJCSA ÁBEL
MÁRTON CSABA-ERKI
MOLNÁR GYOPÁR-BEÁTA
MOLNÁR-KISS BALÁZS
OROSZ GABRIELLA
RĂCĂȘAN-KONCZ TAMARA
RETYI BOROKA
RUZSA ANDREA-PATRICIA
RUZSA PATRIK
TÉGLÁS MÁRK-ATTILA
ZOLDE ROLAND
II. C Waldorf (26 diák)
tagozat: magyar
osztálytanító: Mikola Edith
BARB EMMA
CSŐSZ CSANÁD
DERZSI SOMA
DERZSI TIFFANY
ERDEI-VERES HANGA-DÓRA
FEKETE-LOVAS HÉDI
FÜLÖP JÁZMIN
GYÖRGYJAKAB PÁL
INCZE BARTHA SANDOR
JÁNOSI SOMA
JÓZSI MAJA
KARDA GYOPÁR-PANKA
KÁTAI CSENGE
KIS KINCSŐ-ANNA
KOLCSÁR ZENTE
KRISTÁLY ZONGA
KURTA ZSÓFI
RÁPOLTI LÁSZLÓ-ÁBEL
REBEKA LILLA
RUJAN CHRISTINA
RUJAN MAYA
SIKÓ-BARABÁSI EMMA
SZÉKELY BOGLÁRKA
SZEKERES KRISTÓF
SZILÁGYI-NAGY JÚLIA
SZŐCS NÓRA
III. A (16 diák)
tagozat: román
tanító: Benedek Judit
BORICEANU FABIEN-CLAUDIO
CIOCĂNEA YANNIS-CRISTIAN
CONSTANTINESCU SANDRA
COȘA DORINA-ELENA
DUMITRESCU MICHAEL-DAIRON
FARCAȘ MIRIAM-SARA
HORVÁTH ÁRMIN-ROLAND
HRISTACHE DIANA-MARIA
IONEL ALEXANDRU
MANEA MATEI-MARC
MIHĂILĂ ROBERT-CLAUDIU
PETRE EDUARD-NICOLAE
POPICA IOAN
SZŐCS AYAN-ANDREI
TARAS NICOLAS
VÂLCAN ANDREA-MELINDA
III. B (13 diák)
tagozat: magyar
tanító: Pál Rozália
BÁLINT ATTILA-CSONGOR
BOLDIZSÁR-NAGY KRISZTIÁN
CIOBOTARU SEBASTIAN
CRĂCIUN KRISZTIÁN
FODOR ZSOLT-SZABOLCS
GOGA MÓNIKA
KERTÉSZ ESZTER
KRÁJNIK DORKA-VIVIEN
MEREUTA JESSICA-HENRIETTA
MOCSEL ERIKA-KINCSŐ
PAPP HUNOR
RENDI ALEXANDRA-KINGA
ȘERBAN ROBERT-ANDREI
III. C Waldorf (23 diák)
tagozat: magyar
osztálytanító: Konát Eszter
ÁDÁM ESZTER
AMBRUS GERGO
BÁCS ZOÉ
BÁLINT ESZTER
BARTHA RÓZA
BARTI ESZTER
BEDO KULPINSKI ADA-NORA
FLORIAN BALÁZS
GÁSPÁR UZONKA-GYOPÁR
GECSE ANDREA-NIKOLETT
GYORGYICZE FANNI
MÉDER CSABA
PAP GERGŐ-ETELE
PAPP BORÓKA
PARA ÖRS-KOPPÁNY
PÉTER ÁRNIKA
SÁNTA BORÓKA
SMAZENKA MATYAS
SZOCS ROBERT-DENIS
TAMAS PANNA
TÓTH ZALÁN
VIRAG LOLA
VRABIE-KOVÁCS BENDEGÚZ
IV. A (17 diák)
tagozat: román
tanító: Alexandrescu Gabriella
BOGDAN FLAVIUS-GABRIEL
BULARCA RAISA-ELENA
CIMPOAIE ADELINA
DĂNILĂ MĂDĂLIN-PETRUŢ
DÎRJAN LAVINIA-BIANCA
LUNGU ALEXANDRU
MAGHIAR DRAGOȘ
MĂMĂLIGOI HANNA-ALESYIA
MANDALIAN AZADUHI-ȘTEFANIA
MANTA EDUARD-MATEI
MIHĂILĂ DENISA-ALEXANDRA
SICA PATRICIA-GABRIELA
SOARE FLORENTINA-CRISTINA
ŞOIMAN DAVID-EDUARD
TANKÓ MAIA-TEODORA
TIMAR ARSENIE
TOIA ALEXANDRA-MARIA
IV. B (15 diák)
tagozat: magyar
tanító: Bajcsi Erika
BEDO BOTOND
BENKŐ CSABA-BENCE
BERNÁD DÁNIEL
BOKOR DÁVID
FAZAKAS ATTILA
FAZAKAS FERENC
IMREH HELEN
KISS DORKA-EMMA
MANOLE KRISZTA-NIKOLETTA
RÁKOSI NÓRA-KLAUDIA
ROSTÁS TÜNDE-BERNADETT
SZAKÁCS MÁRK-DÁVID
SZAKÁCS MIKLÓS-ROLAND
TANKÓ EMMA
TIMÁR HUNOR-ISTVÁN
IV. C Waldorf (23 diák)
tagozat: magyar
osztálytanító: Incze Mária-Beáta
AMBRUS ÁBEL
BALÁZS JÁZMIN-KINGA
BEDŐ-KULPINSKI ROLAND
CZEGŐ ÁBEL
DÉNES ZALÁN
ERDEI ISABELA-SOFIA
ERDEI-VERESS ESZTER-GYOPÁR
JÁNOSI BALÁZS
JÓZSI MÁTYÁS
KOVÁCS EDUÁRD
KURTA-ÁRVAY LUCA
MAGDÓ BIBORKA-ANGYALKA
MARCU ZSELYKE-BOROKA
PAKOCS REBEKA
PAPP ESZTER
PETRÁSS IDA-PANNA
RAB-FEJÉR BENDEGÚZ
SIKÓ-BARABÁSI SÁRA
SZABÓ ZSÓFIA
TAMÁS-BARTA DORKA
TINESZ ROLAND
TOADER SZILÁRD
VIRÁG VIOLA