Iskolánkban 332 elemista tanul 15 osztályban, román ill. magyar nyelven, folyamatosan képzett, felkészült oktatók segítségével.
Anyagi és szellemi erőforrásainkat igyekszünk az előkészítő osztályos gyerekekre is összpontosítani: ezek az osztályok a legfelső emeleten (II. emelet) helyezkednek el, ahol pl. külön illemhelyek vannak kialakítva az iskolába frissen beíratkozott gyerekek számára és a kisegítőszemélyzet is külön megbízásban részesül.
ELEMIS OSZTÁLYOK AZ ISKOLÁNKBAN
előkészítő A (23 diák)
osztály: 13. terem
tagozat: román
tanító: Benedek Judit
osztály: 13. terem
tagozat: román
tanító: Benedek Judit
BALAN DENIS-CRISTIAN |
BEDŐ ADÉL-RENÁTA |
BENGHEA ADRIAN-MARIAN |
BOER LUCA |
CAZACU MATEI-MARIAN |
CIOBOTARU DANIELNDREI |
CURCĂ LUANA-CRISTINA |
DASCĂLU SOFIANDREEA |
DELIU ANA-MARIA |
KOVÁCS LAURA |
LUPEANU RAISA-NICOLAE |
MAKOS LUANA-ELENA |
MARC ALEXANDRU-NICOLAS |
MICU DENISA-MARIA |
MIHĂESCU DARIA-MARIA |
MOISE MATEI |
NEMESNICIUC LUCA-STEFAN |
ONU ALEXANDRU-IOAN |
PAL DENIS-RAFAEL |
PÎNDARU DAVIDNDREI |
RÃDEANU MATEI-VLAD |
SZEKELY IRIS-MARIA |
TOMA SOFIA |
előkészítő B (22 diák)
osztály: 24. terem
tagozat: magyar
tanító: Pál Rozália
osztály: 24. terem
tagozat: magyar
tanító: Pál Rozália
BOTH-DOMBI BALAZS |
CHIȘ KRISZTIÁN |
CINTOS ATILLA |
FARKAS BALÁZS |
ILYÉS BENCE |
ILYÉS VIVIEN |
JÓZSA GŐNDŐR RENÁTA |
KEMENES NATASHA |
KISS-SÓS NÁNDOR |
KOVACS DORKA-KRISZTINA |
KOVÁCS OTTÓ-MÁRK |
KRISTÁLY ZSUZSA-SZENDE |
LÁZÁR PATRICK |
NAGY KRISZTIÁN |
OLÁH KRISZTIÁN-DÁNIEL |
SEBESTYÉN HANNA |
SIMON KRISZTIÁN |
SORBÁN NIMBRÓD-JÁNOS |
SZABO CSABA |
TORRÓ MILÁN-ERIK |
VASILACHE NÁTÁN-DÁNIEL |
ZINTZ ALEXA-SZOFIA |
előkészítő C Waldorf (25 diák)
osztály: 32. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Már-Konát Eszter
osztály: 32. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Már-Konát Eszter
ÁDÁM GYOPÁR |
BÁLINT KRISTÓF |
BORCSA DOMINIK |
DÁVID-GULÁCSI ILKA |
DERZSI LIZA |
GÁSPÁR BALÁZS |
GYERGYAI LÉNA-ESZTER |
KATÓ FANNI |
KELEMEN KATÓ |
KISGYÖRGY ESZTER |
KOLCSÁR ZSELYKE |
KOLLÁR PÉTER-DÁVID |
KRISTÓ LILLA |
PAKOT BORA |
PELIGÁN ELŐD |
PETRASS MÁTYÁS-ISTVÁN |
PETROVITS MÁTYÁS |
RAILEANU CARINA-MARIA |
RUJAN DAVID |
SZABÓ ÁKOS |
SZIGETHI VAJK |
VARGHA ANNA-FANNI |
VITÁLYOS RÓZSA-KATA |
ZSIGMOND KATA |
ZSIGMOND SÁRA |
I. A (24 diák)
osztály: 12. terem
tagozat: román
tanító: Alexandrescu Gabriela
osztály: 12. terem
tagozat: román
tanító: Alexandrescu Gabriela
ANGHEL NATALIA-IOANA |
AVIERIȚĂ LUCA-CIPRIAN |
BACIUNDREI MAYA-MARIA |
BALAN EDUARD-SEBASTIAN |
BENȚA SOFIANDREEA |
BODEANU-KOVACS SANDRA |
BOILĂ EDUARD-ȘTEFAN |
CIMPOAE IZABELA |
CSIBI SEBASTIAN-RAZVAN |
DÎRJAN DIANA |
DÎRJAN MIHAELA |
DRAGOMIR ANTONIA-CRISTINA |
ENACHE ALESSIA-IOANA |
GLĂJAR ANDREI |
GUGOASA EVA-NATALIA |
IACOB DARIUS-IONUȚ |
ISĂCILĂ ANDREI-ȘTEFAN |
LUNGU CRISTIAN-NICOLAE |
MICU MATEIDRIAN |
NAGY DENISLEXANDRU |
SÎRMĂ ANASTASIA-MARIA |
TANASE TUDOR-SERBAN |
VAN DARIUS |
ZSIGA SERGIU-MIHAI |
I. B (23 diák)
osztály: 35. terem
tagozat: magyar
tanító: Nemes ildikó
osztály: 35. terem
tagozat: magyar
tanító: Nemes ildikó
BALLÓ BOGLÁRKA |
BENCZE ANNA |
BENKŐ SZÓFIA |
CSEKE ANNA |
CUCU TAMARA-DIANA |
DÁNER SZABOLCS |
DUKA AKOS |
FARKAS RENESMEE-VIVIEN |
GRUBISICS VIKTÓRIA |
IOJĂ DEBORA |
KERESZTES-GAGYI BALÁZS |
KLUTSCH ÁRON |
MAGYAROSI DORKA |
MÁRTON HUNOR-JÓZSEF |
PAKUCS IZABELLA |
PATAKI ÁBEL |
PETHES NOEL |
PUSCAS NORA-BEATA |
SÁRGA NIMRÓD-ISTVÁN |
TÖRÖK ÁKOS |
USATE ADRIENN-KRISZTINA |
VÁRI ÁKOS |
ZINTZ VANESSZA-BARBARA |
I. C Waldorf (23 diák)
osztály: 33. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Incze Beáta
osztály: 33. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Incze Beáta
ANDRÁS IGNÁC-NIMRÓD |
BALIGA TAMÁS-ÖRS |
BALOGH PETRANNA |
BENEDEK LUJZA |
BIRO ZSANETT |
GECSE CSABA-BENCE |
GYERGYAI MÁTÉ-DÁNIEL |
IFFIÚ BORÓKA |
KOVACS ANNA |
KURTA REBEKA |
MÁTYÁS ANNA-MELÁNI |
NAGY-BÁKAI SÁMUEL |
OLÁH ÉVA |
PAKOT HUGO |
PÁLFI MÁTYÁS |
PORA GYOPAR-LARA |
SIKÓ-BARABÁSI VILMA |
SZABÓ-SANDI BOGLÁRKA |
SZEKERES ILONA |
SZIGETHI VIRÁG |
SZÖVÉRFI FANNI |
VAS RÓZA |
VERES IZABELLA |
II. A (21 diák)
osztály: 22. terem
tagozat: román
tanító: Buftea Neli
osztály: 22. terem
tagozat: román
tanító: Buftea Neli
ALHOURANI HANAN |
ARDELEANU MARA-CHRISTIANA |
BUCELEANU RÓBERT-RAYMOND |
BUȚA ELIZA-MARIA |
CIOCANEA DAVIDNDREI |
ENE DARIUS-VALENTIN |
FĂȚAN CLAUDIU |
GLĂJAR DELIA |
MANEA DANIEL-CONSTANTIN |
MARIN ANDREILEXANDRU |
NEAGOE DRAGOȘ-IONUȚ |
OBREJA MAYALEXANDRA |
POPICA LAVINIA |
PUȘCĂRĂU RADU-CRISTIAN |
RĂDEANU FLAVIUS-VALENTIN |
RECHIȚEAN ROBERT-ȘTEFĂNUȚ |
SAUCIUC ANTONIA-NICOLETA |
SERBAN ELISA-SOFIA |
TĂUT ELISA |
TOIA ȘTEFANIA-KARINA |
TRECICA-CRISTIAN ANDREI-TEODOR |
II. B (18 diák)
osztály: 26. terem
tagozat: magyar
tanító: Fábián Vera
osztály: 26. terem
tagozat: magyar
tanító: Fábián Vera
BARICZ PATRIK-NÁNDOR |
BARTOK ANABEL-TAMARA |
BRANZOI ANDREA |
CZINE GERGŐ-EDE |
DAROCZ HUNORTTILA |
DÉNES LUCA |
ENYED EDINA |
FARKAS KRISTÓF |
GIRÁNCSI FRUZSINA |
HAJDÚ HANNA |
JAKO-SZEKELY SZILARD |
KÁROLY KEVIN-MÁRK |
KONCZA RITA-IZOLDA |
KOVACS NORA |
LUCA-KISS KITTI |
RĂDULESCU CRISTIAN |
TAMÁSI RÉKA-HANNA |
TOKOS CSABA |
II. C Waldorf (21 diák)
osztály: 30. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Bocskai Judit
osztály: 30. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Bocskai Judit
ANDRÁS ANNA |
ANTAL APOLLÓNIA |
BÁLINT RÓZSA-BARBARA |
DÁNEL IZABELLA |
DEÁK ALEXANDER |
ERDEI ANA-OLIVIA |
GÁSPÁR ZALÁN |
GYÖRGYJAKAB BORBÁLA |
INCZE-BARTHA DÁNIEL |
KERCSÓ ANITA |
MÁRKOS KÁLEB-MARTIN |
MÁRKOS NOEL-DÁNIEL |
PAPP LILLA |
SÁNTA ÁBEL |
ȘERA ROLAND-EDUARD |
SZABÓ DALMA-NÓRA |
SZÁFTA TAMÁS |
SZŐCS ZORÁN |
TIMÁR ERIK |
VERES HÉZEL-HELGA |
VISCARDI LILY-GRACE |
III. A (24 diák)
osztály: 23. terem
tagozat: román
tanító: Costache Rodica
osztály: 23. terem
tagozat: román
tanító: Costache Rodica
AILENEI DAVID-CRISTIAN |
ALBICSUK DAVID-NICOLAS |
AMARIEI LUCANDREI |
ANGHEL DRAGOȘ-ȘTEFAN |
BACIUNDREI ALESSIA-NICOLE |
BLEDEA SARA-NICOLA |
CAZACU DARIUSNDREI |
CIORICI AMALIA-IOANA |
CZIFRA ROBERT-STEFAN |
ENESCU IOANA-FRANCESCA |
FĂȚAN NADIA |
HOAMIA GHEORGHENDREI |
HOBOI LUIZANTONIA |
ISĂCILĂ ANETTE-ELIZA |
KÁDÁR REBECA |
MICU ALEXANDRA-MARIA |
OLARIU EDUARD-MATEI |
OLARU OVIDIU |
OLARU REBECA-MARIA |
RACOVIȚĂ ANDREI-RAREȘ |
RUSU DAVID-CLAUDIU |
SERBAN EDUARD-SAMUEL |
UGRI DÁVID |
UNGUREANU MARA-MARIA |
III. B (20 diák)
osztály: 34. terem
tagozat: magyar
tanító: Incze Mária
osztály: 34. terem
tagozat: magyar
tanító: Incze Mária
BÁDI BOTOND-BENCE |
BAKOS NIMROD-ZSOLT |
BARTHA GERGŐ-NIMRÓD |
BODOKI MARK-KEVIN |
CUCU ALEXANDRA-CRISTINA |
CZINE BARBARA-JULIA |
FODOR LÓRÁNT-DOMINIK |
GABOS MAGOR |
GÁSPÁR BALÁZS-VILMOS |
GÁSPÁR KRISTÓF-NORBERT |
IANCU RÓBERT |
INCZE ANDREA |
OPRA BALÁZS-LEVENTE |
OROSZ LEHEL |
PUSZTAI ZALÁN-ZSOLT |
SZÉKELY ELŐD |
SZIGYARTO NORA |
TOMA-SZOLLOSI CSENGE |
TÖRÖK BENCE |
TURCAN ARTUR-CRISTIAN |
III. C Waldorf (23 diák)
osztály: 25. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Barabási-Sikó Eszter
osztály: 25. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Barabási-Sikó Eszter
BARTHA REBEKA |
BENEDEK PETER |
BORCSA BENCE |
CZEGŐ BOLDIZSÁR |
DÉNES ANNA-SÁRA |
DURKÓ SÁNDOR-ERNŐ |
HORVÁT GYOPÁR |
KARÁCSONY EGON |
KATÓ LILI |
KOLCSÁR ZONGA |
LÁZÁR TAMÁS |
MANTA SOFIA |
NAGY SOMA |
NYIKA JOSUA-LÁZÁR |
ORBÁN LÍDIA-SÁRA |
PÉTER SIMON |
PORA BOGLARKA-LENA |
TINESZ ARTHUR |
TÓTH ZSELYKE |
VAS LUCA |
VETRO-BODONI FLÓRA |
VITÁLYOS PANNA |
ZSIGMOND LILI |
IV. A (21 diák)
osztály: 20. terem
tagozat: román
tanító: Musteață Maria
osztály: 20. terem
tagozat: román
tanító: Musteață Maria
BUȚA ALESSIA-IOANA |
CORDUNEANU LEONARD-SEBASTIAN |
DÎRJAN LIVIA |
ENE DAVID-MATEI |
HADJUPANAYIOTOU EIRINI |
HURGHIȘ ANDREI |
LUKÁCS PATRICKNDREI |
MANEA CĂLIN-GABRIEL |
MECHIS ADAM-TUDOR |
MOGDA ALEX-RAFAEL |
MOGDA SANDRA-MIHAELA |
MOVILĂU ADELIN-NICOLAE |
NAN ANDREI-BOGDAN |
OLARU DENISA-GABRIELA |
RECHIȚEAN EDUARDNDREI |
ROMEGHEA THEODORA |
SARCA MATTEO-SASHA |
SBÎRCIOG DAVID-MATEI |
SILYE VIKTÓRIA |
TIMAR LUCA |
ZAMFIR PATRICK-MIHAI |
IV. B (18 diák)
osztály: 27. terem
tagozat: magyar
tanító: Mezei Iringó
osztály: 27. terem
tagozat: magyar
tanító: Mezei Iringó
BUTYKA DOMINIK |
CINTOS BÍBORKA |
DARAGICS PETRA |
DIMA ZSANETT |
GÁBOR ÁRPÁDTTILA |
GIRÁNCSI GELLÉRT |
JAKO-SZEKELY ZSANETT |
KAJCSA ÁBEL |
MÁRTON CSABA-ERIK |
MOCSER SZANDRA-FELICITY |
MOLNÁR GYOPÁR-BEÁTA |
MOLNÁR-KISS BALÁZS |
OROSZ GABRIELLA |
RĂCĂȘAN-KONCZ TAMARA |
RETYI BOROKA |
RUZSA PATRIK |
TÉGLÁS MÁRKTTILA |
ZOLDE ROLAND |
IV. C Waldorf (26 diák)
osztály: 31. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Mikola Edit
osztály: 31. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Mikola Edit
BARB EMMA |
CSŐSZ CSANÁD |
DERZSI SOMA |
DERZSI TIFFANY |
ERDEI-VERES HANGA-DÓRA |
FEKETE-LOVAS HÉDI |
FÜLÖP JÁZMIN |
GYÖRGYJAKAB PÁL |
INCZE BARTHA SANDOR |
JÁNOSI SOMA |
JÓZSI MAJA |
KARDA GYOPÁR-PANKA |
KÁTAI CSENGE |
KIS KINCSŐNNA |
KOLCSÁR ZENTE |
KRISTÁLY ZONGA |
KURTA ZSÓFI |
RÁPOLTI LÁSZLÓ-ÁBEL |
REBEKA LILLA |
RUJAN CHRISTINA |
RUJAN MAYA |
SIKÓ-BARABÁSI EMMA |
SZÉKELY BOGLÁRKA |
SZEKERES KRISTÓF |
SZILÁGYI-NAGY JÚLIA |
SZŐCS NÓRA |