Iskolánkban 225 gimnazista diák tanul 12 osztályban, román ill. magyar nyelven, folyamatosan képzett, a tanügy kölönböző területein tevékenykedő (más iskolákban is tanítók, líceumi tapasztalatokkal rendelkezők, pszichopedagógiai területen dolgozók, vizsgáztató és értékelő bizottsági tagok, stb.) tanárok, pedagógusok segítségével.

GIMNÁZIUM OSZTÁLYOK AZ ISKOLÁNKBAN

V. A (10 diák)
tagozat: román
osztályfőnök: Scurtu Tatiana
AGĂBOROAEI ALEXANDRA-ANDREEA
BĂRĂNCEANU RADU-ANDREI
BUCUR SEBASTIAN-MIHAI
BUZEA RAREȘ-ALEXANDRU
COȘA CĂLIN-ȘTEFAN
KOVAKS TIBOR-FERENCZ
MIREȚ YANNIS
ŞOIMAN RAUL-YANNIS
STANCIU MARIA-ANTONIA
TĂUT TUDOR
V. B (23 diák)
tagozat: magyar
osztályfőnök: Kuti Zsuzsa
BÁLINT KRISTÓF-ISTVÁN
BENKŐ ANNABELL
BOTOS SZABOLCS
CZINE MERCÉDESZ-JÁZMINA
DARAGICS TIHAMÉR
DÁVID CSANÁD-ALPÁR
GABOR GABRIELLA-ORSOLYA
GYULAI ZSOMBOR
KISS ALPÁR
KONYA GABRIELA-BEATRIX
KOVÁCS HANNA
KURTA BENDEGUZ
MIKLÓS MÁTÉ
MOLNÁR MAGOR
NAGY DÁVID
NAGY TAMÁS
RAB DÁVID
SZAKÁCS ZSANETT
SZKRIDON GERGŐ-ÁKOS
TÉGLÁS ZSANETT
TÉGLÁS ZSÓFIA
VARGA HENRIETTA
VARGA NÓRA
V. C Waldorf (22 diák)
tagozat: magyar
osztálytanító: Szonda Kinga
ÁDÁM BORÓKA
AMBRUS MAJA-RÉKA
ANDRÁS KATA
BENKŐ NÓRA
BERKECZI ZSOLT
BORBÁTH-SZŐCS EMMA
DONÁTH IZABELLA
FÜLÖP FARKAS
GÁL APOR
KOVACS ESZTER
MÉDER ZSÓFIA
MIKE SZABOLCS-GERGŐ
MIKE TAMÁS-BARNA
MIKLÓS ZENKŐ
PAPP MÁRTON
PÉTER BERCEL-REGŐ
PUŢIRAC ORSOLYA
SIKÓ-BARABÁSI SÁMUEL
SMAZENKA TAMÁS
SZEKERES GRÉTA
VARGA ÁDÁM
VETRÓ-BODONI BENCE
VI. A (17 diák)
tagozat: román
osztályfőnök: Satîrbașa Anca
BÂNDEA ANISIA
BUCELEANU ROLAN-RAUL
DEGLI ATTI-ALESSANDRO
DRAGOMIR ANTONIO-ANDREI
GHIŢĂ IULIA-DENISA
IGNAT ALIN-MARIAN
LASZLO MATTEO
MOGDA IANIS-ȘTEFAN
MOVILĂU DAVIS-ȘTAFAN
NYISZTOR ROXANA-REBECA
PETRE ȘTEFAN-ALEXANDRU
PUȘCĂRĂU MIHAI-DRAGOȘ
RUJAN ANA-ELENA
ȘERBAN OLIVIA
SICĂ RAUL-ADRIAN
TRIFAN DAMIAN-CRISTIAN
UNGUREANU ADELINA-GABRIELA
VI. B (20 diák)
tagozat: magyar
osztályfőnök: Farkas Attila
BALLO AKOS
BALOG ANITA
BARTOS BALÁZS
CZOFA LEVENTE
DARAGICS ANDRÁS-ZSOLT
DARAGUS DELINKE-IRINGÓ
DEÁK MERCÉDESZ-HELÉNA
GERGELY HENRIETTA-MONIKA
GYÖRGY EDINA
IORDACHE HAJNALKA-BARBARA
KEREKES BERNADETT
KERESZTES ZSUZSÁNNA-BEÁTA
KRÁJNIK SZABOLCS-MÁRK
PÁL ÁBEL
RAB SZILÁRD
RUZSA ANITA-ALEXANDRA
SALAMON ÁRPÁD-BÉLA
TAMÁS EDINA
TOMA-SZÖLLŐSI SZILÁRD
VITUS DÁVID
VI. C Waldorf (20 diák)
tagozat: magyar
osztálytanító: Tóth Márta
BARTI EMESE
BICSOK MÁTÉ
BOKOR RAMONA
COMISU CRISTIAN-MARIUS
CZEGŐ BOGLÁRKA
FAZAKAS BOGLÁRKA
GÁSPÁR ANNA-SAROLTA
GYÖRGY KATINKA
KÁDÁR VILLŐ
KARÁCSONY PETRA-IRINGÓ
KÁTAI BORÓKA
KURTA-ÁRVAY IZSÓ
ORBÁN DÁNIEL
PETRASS KATALIN-BORÓKA
SIMON ZOLTÁN
SZABO ESZTER
SZÁSZ CSONGOR
SZENTE DOROTTYA
TAMÁSI KRISZTIÁN
WINTER ISTVÁN-ZEEV
VII. A (17 diák)
tagozat: román
osztályfőnök: Cornea Adriana
BARTOK ALEXANDRU
BORICEANU CRISTIAN-DANIEL
BULARCA ALESSIA-MARIA
COCIȘ ANDREEA-IONELA
DAVID DARIUS-GABRIEL
ENESCU EMANUEL-FLORENTIN
GĂRĂIACU ELECTRA
GAVRILĂ RICHARD-ALEXANDRU
JARAVETE IZABELLA-MARIA
MARIN ANDREEA-ANAMARIA
MICU RADU-MARIAN
NAGY-LAKATOS SEBASTIAN
NĂSTASE ALEXA-GABRIELA
NISTOR RAREȘ-RĂZVAN
PÎRLOAGA IULIA-MARIA
TANASĂ ALEXIA-ANDREA
ZOLTÁN ANDREI-STEFAN
VII. B (24 diák)
tagozat: magyar
osztályfőnök: Perjessy Kriszta
BÁCS ANDRÁS-MÁRK
BALÁZS KÍRA-MAGDOLNA
CSATÓ BOGLÁR-TIMEA
DINU ATTILA-CSABA
ÉLTES LÉNÁRD
FERENCZ ANETT-KRISZTINA
FÜLÖP GABRIELLA
FÜLÖP VIKTÓRIA
ILYÉS RÓBERT
KOVÁCS ANITA
LŐRINCZ SZILÁRD
MÁLNÁSI NIMROD-BOTOND
NAGY KIRA-REBEKA
PALKÓ MÁRTON
PUSZTAI BOTOND-HUNOR
ROSTÁS RÓBERT-LEONÁRDÓ
SEBESTYÉN ÁGNES
SOÓS ATTILA-LÁSZLÓ
SZAKÁCS BALÁZS
SZIGETI SZABOLCS
TERZA MÁRK-SÁNDOR
TÓDOR BEÁTA
TUSA GERGŐ-NORBERT
ÜKE NOÉMI-BRIGITTA
VII. C Waldorf (16 diák)
tagozat: magyar
osztálytanító: Bodor Vilma
ACZÉL KRISZTIÁN-ÁKOS
DONATH TIMEA
FAZAKAS ZSELYKE
FEKETE EDINA-TAMARA
FÜLÖP BOGLÁRKA
HENTER EMESE
KÁDÁR KINCSŐ-BOGLÁRKA
KERESZTÉLY LÁSZLÓ
KÖLLŐ HANGA
KÓSA KRISZTA-EDINA
NÉMETH ZSOMBOR
OLÁH PÉTER
SEBESI KRISTÓF-ZALÁN
SIMÓ ABIGÉL-ZSANETT
TÓTH JANKA
TÓTH ZSÓFIA
VIII. A (20 diák)
tagozat: román
osztályfőnök: Adam-Gîrbuleţ Gabriela
CAUSANU NICOLAS-RĂZVAN
CSATLOS EDWIN-CSABA
FISCUTEAN EMANUEL-ANTONIO
LUNGU LARISA-MARIA
LUNGU PAUL-IONUȚ
MĂSAR LUCA
MORARU RĂZVAN
MUNTEANU MĂDĂLIN-ANDREI
OLARIU DENISA-ALESIA
PETER DARIUS-ȘTEFAN
POPICA COSMIN
POPICA LAURENŢIU
RUJAN NICOLETA-RALUCA
SACCARDO LORENZO
STOICA LIDIA-ALEXANDRA
TĂNASE MIHAI-ALEXANDRU
TOȘU DARIUS-PAUL
VOICU CHRISTIAN-ANDREI
VULPE DENIS-COSMIN
ZAMFIR LORIS-NICOLAE
VIII. B (18 diák)
tagozat: magyar
osztályfőnök: Kászoni Suzana
AMBRUS BARNA-BALÁZS
BALLO BELA
BUNA KRISZTIÁN-KEVIN
CZOFA ISTVÁN-JÓZSEF
FAZAKAS NORBERT
FINTA TAMÁS
FORGÁCS ANITA
HORVÁTH TAMÁS
KERCSUJ EDUÁRD
KISS JANOS-ALPAR
KOVÁCS ANTAL-JÓZSEF
KOVÁCS BÁLINT
KRISTÁLY ROLAND-PÉTER
PORZSOLT LORANT-ROLAND
RĂCĂȘAN-KONCZ BARBARA
TÉGLÁS SZABOLCS
TOKOS TIBOR
VERESS MÁTÉ
VIII. C (18 diák)
tagozat: magyar
osztálytanító: Somogyi Edina
BICSOK BARBARA
BOÉR GERGŐ
DEÁK ÁKOS
ELEKES ADRIENN-BORÓKA
FERENCZ ANNA
GYÁRFÁS GYOPÁR-BEATRIX
GYÖRGYICZE ÁKOS
HAIM-BRASSAI MILÁN
JÓZSA BERNADETT-KRISZTA
KISS ZÉNÓ
KOVÁCS BALÁZS-KRISTÓF
MÁRTON ÁDÁM
MARUCZA KRISTÓF
NAGY TAMÁS
PUȚIRAC ADRIENN
REBEKA SZENDE
RIGÓ MÁTÉ-HUNOR
SZAKÁCS DÁVID