În Grădinița cu Program Prelungit “Pinocchio”, arondată școlii noastre, sunt educați 237 de copii în 13 grupe.
Activitatea instructiv-educativă se desfăşoară în limba română şi maghiară. Educarea şi îngrijirea copiilor este asigurată de cadre didactice bine pregătite, ajutate și de personal de îngrijire, și asistentă medicală. De funcţionarea în condiţii favorabile a grădiniţelor răspund și cadre didactice auxiliare şi personal muncitor de întreţinere.
–grupe combinate cu program normal
–grupe combinate cu program prelungit (cu program prelungit)
–grupe cu program prelungit (cu program prelungit)
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL
combinată A (16 copii)
secția: română
educatoare: Manole Mirela Monica
secția: română
educatoare: Manole Mirela Monica
ANGHELUȘ ELENA-ANTONIA |
APOSTICĂ OCTAVIAN-MATEI |
BLEDEA MAIA-SOFIA |
CUIBAR ERIC-ANDREI |
DINU MARIA |
FÖLDES HELLA |
GHICAN BOGDAN-ANDREI |
HOBOI EMANUEL-ANDREI |
HOBOI IULIA |
MARTIN LUCAS-ANDREI |
MIHĂIESCU DAVID-CRISTIAN |
PESCARIU ARMIN |
PÎRVU BIANCA-ELENA |
ȚURCANU VLADIMIR-MARIUS |
VERGUȚ LAURENȚIU |
VÎLCAN DENISA-FLORINA |
combinată B (13 copii)
secția: maghiară
educatoare: Nagy Csilla Emilia
secția: maghiară
educatoare: Nagy Csilla Emilia
DEMETER JULIA-ILONA |
DIMA DÁNIEL |
DIMA GERGŐ-SZABOLCS |
DIMA IVETT |
DIMA VIVIEN |
FADGYAS ESZTER-LARA |
FÜLÖP LARA |
GECSE HANNA |
JÁNÓ DÓRA-JOHANNA |
KOVÁCS ÁRON-KRISTÓF |
SÁRDI ADRIEN-MIHAELA |
SIMON RÓBERT |
VARGA EDINA |
GRUPELE COMBINATE DIN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT
combinată C (18 copii)
secția: maghiară
educatoare: Berde Enikő, Varga Beáta,
secția: maghiară
educatoare: Berde Enikő, Varga Beáta,
DAROCZ ALIZ-BARBARA |
DÉNES CSENGE |
DOLCSIG ÁBEL-TAMÁS |
GERÉB BENETT |
KODRA FANNI-AMANDA |
KÖVÉR DÁVID |
MÁRTON ANTÓNIA |
MÁRTON APOLLÓNIA |
MÁTHÉ VIKTÓRIA |
MUȘAT BENŐ |
NÉMETH MÁTÉ |
PÉTER SZILVIA |
SZÉKELY HUNOR |
SZŐCS NÁNDOR |
ȚIMPU DORKA-MELANI |
TUZSON AKOS |
VERESS MÁTÉ |
VIZI BÍBORKA |
combinată D (17 copii)
secția: română
educatoare: Cozma-Stroie Andreea, Mocanu Alexandra-Maria,
secția: română
educatoare: Cozma-Stroie Andreea, Mocanu Alexandra-Maria,
BENEDEK LEONARD |
CIORAN MATEI-ȘTEFAN |
CUCU DIANA-ELENA |
DASCĂLU DAVID-PETRUȚ |
GURZUN ELIZA-ANDREEA |
ILIE ALEXANDRA-IOANA |
KÁDÁR ZSOLT-ERIK |
MANOLE SEBASTIAN-ANDREI |
MARC SOFIA-MARIA |
MORARU DOMINIC-ȘTEFAN |
PÂRGARU DAIANA |
SARDARIU LEONARD-STEFAN |
SAUCIUC AMALIA-MARIA |
ȘERBAN DENIS-VALENTIN |
SOARE TUDOR |
SZAKÁCS ELIZABETH-IZABELLA |
TRONCAȘ C-SOFIA |
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT
mică A (18 copii)
secția: română
educatoare: Nedelea Ramona Georgiana, Sanda Cătălina Daniela,
secția: română
educatoare: Nedelea Ramona Georgiana, Sanda Cătălina Daniela,
BOGDAN TUDOR-GEORGE |
COMAN CASIAN-OCTAVIAN |
CSIBI RALUCA-IOANA |
DOMNICA ALESSIA-ELENA |
GHEORGHIU MATEI-MIHNEA |
GLIGA MEDEEA-NICOLE |
GOGA DOMINIC-CEZAR |
IANCU VIVIEN |
LEU ȘTEFANIA |
MANIGA INGRID |
MARIȘ COSMIN-SEBASTIAN |
MILOȘ SARA-ELENA |
SĂNDULEANU DAVID-ANDREI |
SECELEAN SOFIA-IOANA |
ȘELARU DARIA-ANDREEA |
SICĂ DOMINIC |
STANCIU ANTONIA-ECATERINA |
URSU DANIEL |
mică B (0 copii)
secția:
educatoare:
secția:
educatoare:
mică C (17 copii)
secția: maghiară
educatoare: Bede Melinda Mária, Szilvási Melinda,
secția: maghiară
educatoare: Bede Melinda Mária, Szilvási Melinda,
BACIU CEZAR-ANDREI |
GÁL ZAKARIÁS |
GASPAR BALAZS-BELA |
GELEI KRISTOF |
HEGEDŰS ZENKŐ |
KÁDÁR BÍBORKA |
KANYADI ZSOFIA |
MÁRTON MÁTYÁS-NIMRÓD |
MÁTÉFI SZÓFIA |
NAGY BOTOND |
NAGY LENA-UNIGE |
NAGY REBEKA |
ORDOG KRISZTIAN |
PATAKI ÁGOTA |
PÉTER LOTTI |
SZILVASI FRUZSINA |
VAJDA HELÉN |
mică D (0 copii)
secția:
educatoare:
secția:
educatoare:
mijlocie A (19 copii)
secția: română
educatoare: Olteanu Adriana Elena, Tănăsoiu Sînziana,
secția: română
educatoare: Olteanu Adriana Elena, Tănăsoiu Sînziana,
BACIU IRINA |
BERCEA NATALIA |
BOC OCTAVIAN-NICOLAE |
BUZATU CEZAR-LEON |
CHIOREAN ANDREEA-ANASTASIA |
COMAN DRAGOȘ-ANDREI |
COZMA-STROIE DORIAN-ANDREI |
DÎRJAN IOANA |
DRĂGOI MARIA |
DUMITRASCU RADU-TEODOR |
ENACHE AYANNA-MARIA |
ENE AMALIA-MARIA |
GABOR ANA-MARIA |
MOGOȘ PATRICK-GABRIEL |
PAL EMMA-IOANA |
RUSU CARLA-MARIA |
SZILVASI VIKTORIA-ANNA |
TĂNASE SONIA-NICOLETA |
TRANDAFIR VLAD-IOAN |
mijlocie B (15 copii)
secția: română
educatoare: Dodan Cornelia, Panțîru Diana,
secția: română
educatoare: Dodan Cornelia, Panțîru Diana,
AGĂBOROAEI CRISTINA-MARIA |
AGAPE RUTH |
AILENEI MIRIAM |
ALHOURANI MAJED |
BOLAT SELINA-IOANA |
BORHAN ROBERT-IOAN |
CURCĂ VICTOR-CRISTIAN |
GHILINȚĂ EDUARD-DAVID |
GRUBISICS IZABELLA |
KÁDÁR RICHÁRD-ISTVÁN |
LAZAR SZOFIA |
RADU SOFIA-MARIA |
ȘELARU DARIUS-ANDREI |
ȚOLAȘ DARIA-ENOLA |
TÓTH MILÁN-ADORJÁN |
mijlocie C (21 copii)
secția: maghiară
educatoare: Comisu Mónika Rita, Décsei Zsuzsanna,
secția: maghiară
educatoare: Comisu Mónika Rita, Décsei Zsuzsanna,
BALINT ATTILA-MILAN |
BENDE ALÍZ |
DÉNES LILI |
FARKAS LEO-MÁRK |
GERGELY KRISTÓF |
GYÖNGYÖSI IVÁN-DOMINIK |
INCZE BOGLÁRKA |
KEREKES SZÓFIA |
KRISTÁLY ESZTER |
LÁSZLÓ DÁVID |
MÁRTON GÁBOR |
MÁRTON JÁNOS |
MIRITESCU ANDREEA-RAISA |
MOLNÁR TAMÁS |
OLÁH ANNA-ESZTER |
PÁNTI HANN |
RĂCĂȘAN SUSANNA |
SIMON MÁRK-TIBOR |
TAMÁSI BENCE |
TIBODI NOEL |
VÁRI NOEL-MÁRK |
mijlocie D (19 copii)
secția: maghiară
educatoare: Dudás-Csíki Blanka, Kiss Timea,
secția: maghiară
educatoare: Dudás-Csíki Blanka, Kiss Timea,
BARTHA GELLÉRT-NORBERT |
BARTÓK BENDEGÚZ |
BULARCA FERNANDA |
DÁNIEL MÁTÉ-MILAN |
FARKAS-FLOREA HUNOR |
FAZAKAS ZSELYKE |
LUCA-KISS DÓRA |
MÁTYÁS LILIEN |
MOLNÁR DOMINIK |
MOLNÁR NIKOLETT |
OLTEAN HANNA-ANDREA |
RACZ HANNA |
RACZ PETRA |
SZÁSZ DORKA-NATASA |
SZÁSZ NÓRA |
SZŐCS ANDRÁS-BENCE |
TOBIAS BALÁZS |
VARGA ÁBEL |
VERESS GELLÉRT-MAGOR |
mare A (21 copii)
secția: română
educatoare: Coman Anca, Muntean Loredana,
secția: română
educatoare: Coman Anca, Muntean Loredana,
APOSTOL DAVID-JAMES |
BARBU ANDREEA-ȘTEFANIA |
BOGHIAN SOFIA-ELENA |
BOILĂ VLAD |
BRATOSIN SOFIA-MARIA |
COMAN PATRICK-IANNIS |
DIACONU FRANCESCA-NICOLETA |
DÎRJAN LIVIU |
HERȚEG EFREM |
KISGYORGY MAYA |
LOMORA BIANCA-MARIA |
LUPȘOR GEORGE-EUGEN |
MĂMĂLIGOI ELIZABETHA-FLORENTINA |
MILU AYLIN |
MORARU ILINCA-ELENA |
NEMESNICIUC LAVINIA-MARIA |
PĂDURARU COSTEL-GABRIEL |
POPINA NATALIA |
ȘERBAN ANA |
SIGMOND SÁNDOR-MATTEO |
UNGUREANU BOGDAN-CASIAN |
mare B (0 copii)
secția:
educatoare:
secția:
educatoare:
mare C (22 copii)
secția: maghiară
educatoare: Kozma Tünde, Varga Ildikó,
secția: maghiară
educatoare: Kozma Tünde, Varga Ildikó,
BAGOLY ZOLTÁN |
BOGYÓ DOMINIK-NÁTHÁN |
CUCU DELIA-ALICE |
CZINE HELEN-NATALIA |
ERŐS MAYA |
FODOR BORÓKA-ORSOLYA |
FŰLŐP ANNA-ÁGNES |
GÁBOR MAGOR |
GABOS HANNA-BARBARA |
GAJDÓ MÁRK |
IANCU KRISZTIÁN |
KÁDÁR DOMINIK |
KATONA ROLAND |
KULCSÁR ZSOLNA |
KURTA MILÁN |
MATE AJSA-ZSOFIA |
MIKLOS FANNI-FLORA |
MOLNÁR JÁZMIN-PETRA |
ÖRDÖGH BARBARA |
TISCHLER-BOGDÁN BALÁZS |
VERESS ANNA-FRUZSINA |
VLĂDĂREANU PETRU-KRISTIAN |
mare D (21 copii)
secția: maghiară
educatoare: Csiszér Erzsébet, Gajdó Tünde Réka,
secția: maghiară
educatoare: Csiszér Erzsébet, Gajdó Tünde Réka,
BENKŐ BRIGITTA-DORKA |
DEÁK MAGOR |
DEÁK-SZÉP MÁRTON |
DERZSI TASZILO |
ERCSE ZONGA |
GELEI MÁRK-KRISZTIÁN |
GERÉB DÁNIEL |
ILYÉS SZABOLCS |
JAKAB LÁSZLÓ-ZALÁN |
KOVÁCS PATRIK |
KOVER ADAM |
MAGYAROSI BENETT |
SAJGÓ NORA |
ȘELARU ADELA-ELENA |
SUTO HANNA |
SZABO-SZMOLKA PETRA |
SZÁSZ CSANÁD |
SZÉP PÉTER |
TORRÓ YVETT-INGRID |
VERES MAGOR |
VRENCIAN PETRA-DOROTTYA |