Román Nyelv és Irodalom tanszék
Oktató | Tantárgy | Oktatási forma | Osztályőnök |
---|---|---|---|
Apostu Lăcrămioara Constanța | román nyelv | hagyományos | V. A |
Bodor Vilma | román nyelv, angol nyelv | hagyományos, Waldorf | V. C |
Scurtu Tatiana | román nyelv | hagyományos | VII. A |
Magyar Nyelv és Irodalom tanszék
Oktató | Tantárgy | Oktatási forma | Osztályőnök |
---|---|---|---|
Sala Krisztina | magyar nyelv | hagyományos | |
Szonda Kinga | magyar nyelv | hagyományos, Waldorf | VII. C |
Idegen Nyelv tanszék
Oktató | Tantárgy | Oktatási forma | Osztályőnök |
---|---|---|---|
Gábory Suzana | angol nyelv | hagyományos | V. B |
Nemes Csilla | német nyelv | Waldorf | |
Stefán Bencze-György | angol nyelv | hagyományos, Waldorf | VI. B |
Szabó Beáta-Blanka | német nyelv | hagyományos |
Matematika tanszék
Oktató | Tantárgy | Oktatási forma | Osztályőnök |
---|---|---|---|
Perjessy Kriszta | matematika | hagyományos | |
Satîrbașa Anca-Liliana | matematika | hagyományos | VIII. A |
Zsigmond Blanka-Andrea | matematika | Waldorf |
Természettudományi tanszék
Oktató | Tantárgy | Oktatási forma | Osztályőnök |
---|---|---|---|
Földes Ernő | fizika | hagyományos | |
Kuti Zsuzsana | földrajz | hagyományos, Waldorf | VII. B |
Száraz Levente | fizika, kémia | hagyományos, Waldorf | |
Tóth Kamilla | biológia | hagyományos |
Társadalomtudományi tanszék
Oktató | Tantárgy | Oktatási forma | Osztályőnök |
---|---|---|---|
Adam Girbuleț Gabriela | történelem | hagyományos | VI. A |
Bardócz Tünde | református vallástan | hagyományos | |
Ciobanu Dorin Gheorghe | ortodox vallástan | hagyományos | |
Negrea Romeo | történelem | hagyományos | |
Ráduly Faragó Szidónia | katolikus vallástan | hagyományos |
Testnevelés és Képzőművészeti Nevelés tanszék
Oktató | Tantárgy | Oktatási forma | Osztályőnök |
---|---|---|---|
Bucsi Emese | testnevelés | hagyományos | |
Farkas Attila | testnevelés | hagyományos | VIII. B |
Mákszem Olga | testnevelés | hagyományos, Waldorf | |
Somogyi Edina | rajz | Waldorf | |
Szakács József-László | testnevelés | hagyományos | |
Tamás Ibolya | rajz | hagyományos | |
Tóth Márta | zene | hagyományos, Waldorf | VIII. C |
Zoltáni János | testnevelés | hagyományos |
Informatika és technológia tanszék
Oktató | Tantárgy | Oktatási forma | Osztályőnök |
---|---|---|---|
Andor Dalma | informatika, technológia | hagyományos | |
Csomós Gábor | technológia | Waldorf | |
Dobrean Maria Viorica | informatika, technológia | hagyományos | |
Szőcs Emese | informatika, technológia | hagyományos, Waldorf |
Pszichopedagógia tanszék
Oktató | Tantárgy | Oktatási forma | Osztályőnök |
---|---|---|---|
Papp Ágota | pszichológia | hagyományos, Waldorf | VI. C |
Tanítók testülete
Oktató | Oktatási forma | Osztály | Tagozat | |
---|---|---|---|---|
1. | Alexandrescu Gabriela | hagyományos | I. A | román |
2. | Barabási-Sikó Eszter | Waldorf | III. C | magyar |
3. | Benedek Judit | hagyományos | 0. A | román |
4. | Bocskai Judit | Waldorf | II. C | magyar |
5. | Buftea Neli | hagyományos | II. A | román |
6. | Costache Rodica | hagyományos | III. A | román |
7. | Fábián Vera | hagyományos | II. B | magyar |
8. | Incze Beáta | Waldorf | I. C | magyar |
9. | Incze Mária | hagyományos | III. B | magyar |
10. | Már-Konát Eszter | Waldorf | 0. C | magyar |
11. | Mezei Iringó | hagyományos | IV. B | magyar |
12. | Mikola Edit | Waldorf | IV. C | magyar |
13. | Musteață Maria | hagyományos | IV. A | román |
14. | Nemes ildikó | hagyományos | I. B | magyar |
15. | Pál Rozália | hagyományos | 0. B | magyar |
Óvódai oktatók testülete
Oktató | Oktatási forma | Csoport | Tagozat | |
---|---|---|---|---|
1. | Bede Melinda Mária | hosszabított | kicsi C | magyar |
2. | Berde Enikő | hosszabított | kombinált C | magyar |
3. | Coman Anca | hosszabított | nagy A | román |
4. | Comisu Mónika Rita | hosszabított | közép C | magyar |
5. | Cozma-Stroie Andreea | hosszabított | kombinált D | román |
6. | Csiszér Erzsébet | hosszabított | nagy D | magyar |
7. | Décsei Zsuzsanna | hosszabított | közép C | magyar |
8. | Dodan Cornelia | hosszabított | közép B | román |
9. | Dudás-Csíki Blanka | hosszabított | közép D | magyar |
10. | Gajdó Tünde Réka | hosszabított | nagy D | magyar |
11. | Kiss Timea | hosszabított | közép D | magyar |
12. | Kozma Tünde | hosszabított | nagy C | magyar |
13. | Manole Mirela Monica | hosszabított | kombinált A | román |
14. | Mocanu Alexandra-Maria | hosszabított | kombinált D | román |
15. | Muntean Loredana | hosszabított | nagy A | román |
16. | Nagy Csilla Emilia | hosszabított | kombinált B | magyar |
17. | Nedelea Ramona Georgiana | hosszabított | kicsi A | román |
18. | Olteanu Adriana Elena | hosszabított | közép A | román |
19. | Panțîru Diana | hosszabított | közép B | román |
20. | Sanda Cătălina Daniela | hosszabított | kicsi A | román |
21. | Szilvási Melinda | hosszabított | kicsi C | magyar |
22. | Tănăsoiu Sînziana | hosszabított | közép A | román |
23. | Varga Beáta | hosszabított | kombinált C | magyar |
24. | Varga Ildikó | hosszabított | nagy C | magyar |