Iskolánkban 331 elemista tanul 15 osztályban, román ill. magyar nyelven, folyamatosan képzett, felkészült oktatók segítségével.

Anyagi és szellemi erőforrásainkat igyekszünk az előkészítő osztályos gyerekekre is összpontosítani: ezek az osztályok a legfelső emeleten (II. emelet) helyezkednek el, ahol pl. külön illemhelyek vannak kialakítva az iskolába frissen beíratkozott gyerekek számára és a kisegítőszemélyzet is külön megbízásban részesül.

ELEMIS OSZTÁLYOK AZ ISKOLÁNKBAN

előkészítő A (23 diák)
osztály: 13. terem
tagozat: román
tanító: Benedek Judit
BALAN DENIS-CRISTIAN
BEDŐ ADÉL-RENÁTA
BENGHEA ADRIAN-MARIAN
BOER LUCA
CAZACU MATEI-MARIAN
CIOBOTARU DANIELNDREI
CURCĂ LUANA-CRISTINA
DASCĂLU SOFIANDREEA
DELIU ANA-MARIA
KOVÁCS LAURA
LUPEANU RAISA-NICOLAE
MAKOS LUANA-ELENA
MARC ALEXANDRU-NICOLAS
MICU DENISA-MARIA
MIHĂESCU DARIA-MARIA
MOISE MATEI
NEMESNICIUC LUCA-STEFAN
ONU ALEXANDRU-IOAN
PAL DENIS-RAFAEL
PÎNDARU DAVIDNDREI
RÃDEANU MATEI-VLAD
SZEKELY IRIS-MARIA
TOMA SOFIA
előkészítő B (22 diák)
osztály: 24. terem
tagozat: magyar
tanító: Pál Rozália
BOTH-DOMBI BALAZS
CHIȘ KRISZTIÁN
CINTOS ATILLA
FARKAS BALÁZS
ILYÉS BENCE
ILYÉS VIVIEN
JÓZSA GŐNDŐR RENÁTA
KEMENES NATASHA
KISS-SÓS NÁNDOR
KOVACS DORKA-KRISZTINA
KOVÁCS OTTÓ-MÁRK
KRISTÁLY ZSUZSA-SZENDE
LÁZÁR PATRICK
NAGY KRISZTIÁN
OLÁH KRISZTIÁN-DÁNIEL
SEBESTYÉN HANNA
SIMON KRISZTIÁN
SORBÁN NIMBRÓD-JÁNOS
SZABO CSABA
TORRÓ MILÁN-ERIK
VASILACHE NÁTÁN-DÁNIEL
ZINTZ ALEXA-SZOFIA
előkészítő C Waldorf (25 diák)
osztály: 32. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Már-Konát Eszter
ÁDÁM GYOPÁR
BÁLINT KRISTÓF
BORCSA DOMINIK
DÁVID-GULÁCSI ILKA
DERZSI LIZA
GÁSPÁR BALÁZS
GYERGYAI LÉNA-ESZTER
KATÓ FANNI
KELEMEN KATÓ
KISGYÖRGY ESZTER
KOLCSÁR ZSELYKE
KOLLÁR PÉTER-DÁVID
KRISTÓ LILLA
PAKOT BORA
PELIGÁN ELŐD
PETRASS MÁTYÁS-ISTVÁN
PETROVITS MÁTYÁS
RAILEANU CARINA-MARIA
RUJAN DAVID
SZABÓ ÁKOS
SZIGETHI VAJK
VARGHA ANNA-FANNI
VITÁLYOS RÓZSA-KATA
ZSIGMOND KATA
ZSIGMOND SÁRA
I. A (23 diák)
osztály: 12. terem
tagozat: román
tanító: Alexandrescu Gabriela
ANGHEL NATALIA-IOANA
AVIERIȚĂ LUCA-CIPRIAN
BACIUNDREI MAYA-MARIA
BALAN EDUARD-SEBASTIAN
BENȚA SOFIANDREEA
BODEANU-KOVACS SANDRA
BOILĂ EDUARD-ȘTEFAN
CIMPOAE IZABELA
CSIBI SEBASTIAN-RAZVAN
DÎRJAN DIANA
DÎRJAN MIHAELA
DRAGOMIR ANTONIA-CRISTINA
ENACHE ALESSIA-IOANA
GLĂJAR ANDREI
IACOB DARIUS-IONUȚ
ISĂCILĂ ANDREI-ȘTEFAN
LUNGU CRISTIAN-NICOLAE
MICU MATEIDRIAN
NAGY DENISLEXANDRU
SÎRMĂ ANASTASIA-MARIA
TANASE TUDOR-SERBAN
VAN DARIUS
ZSIGA SERGIU-MIHAI
I. B (23 diák)
osztály: 35. terem
tagozat: magyar
tanító: Nemes ildikó
BALLÓ BOGLÁRKA
BENCZE ANNA
BENKŐ SZÓFIA
CSEKE ANNA
CUCU TAMARA-DIANA
DÁNER SZABOLCS
DUKA AKOS
FARKAS RENESMEE-VIVIEN
GRUBISICS VIKTÓRIA
IOJĂ DEBORA
KERESZTES-GAGYI BALÁZS
KLUTSCH ÁRON
MAGYAROSI DORKA
MÁRTON HUNOR-JÓZSEF
PAKUCS IZABELLA
PATAKI ÁBEL
PETHES NOEL
PUSCAS NORA-BEATA
SÁRGA NIMRÓD-ISTVÁN
TÖRÖK ÁKOS
USATE ADRIENN-KRISZTINA
VÁRI ÁKOS
ZINTZ VANESSZA-BARBARA
I. C Waldorf (23 diák)
osztály: 33. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Incze Beáta
ANDRÁS IGNÁC-NIMRÓD
BALIGA TAMÁS-ÖRS
BALOGH PETRANNA
BENEDEK LUJZA
BIRO ZSANETT
GECSE CSABA-BENCE
GYERGYAI MÁTÉ-DÁNIEL
IFFIÚ BORÓKA
KOVACS ANNA
KURTA REBEKA
MÁTYÁS ANNA-MELÁNI
NAGY-BÁKAI SÁMUEL
OLÁH ÉVA
PAKOT HUGO
PÁLFI MÁTYÁS
PORA GYOPAR-LARA
SIKÓ-BARABÁSI VILMA
SZABÓ-SANDI BOGLÁRKA
SZEKERES ILONA
SZIGETHI VIRÁG
SZÖVÉRFI FANNI
VAS RÓZA
VERES IZABELLA
II. A (21 diák)
osztály: 22. terem
tagozat: román
tanító: Buftea Neli
ALHOURANI HANAN
ARDELEANU MARA-CHRISTIANA
BUCELEANU RÓBERT-RAYMOND
BUȚA ELIZA-MARIA
CIOCANEA DAVIDNDREI
ENE DARIUS-VALENTIN
FĂȚAN CLAUDIU
GLĂJAR DELIA
MANEA DANIEL-CONSTANTIN
MARIN ANDREILEXANDRU
NEAGOE DRAGOȘ-IONUȚ
OBREJA MAYALEXANDRA
POPICA LAVINIA
PUȘCĂRĂU RADU-CRISTIAN
RĂDEANU FLAVIUS-VALENTIN
RECHIȚEAN ROBERT-ȘTEFĂNUȚ
SAUCIUC ANTONIA-NICOLETA
SERBAN ELISA-SOFIA
TĂUT ELISA
TOIA ȘTEFANIA-KARINA
TRECICA-CRISTIAN ANDREI-TEODOR
II. B (18 diák)
osztály: 26. terem
tagozat: magyar
tanító: Fábián Vera
BARICZ PATRIK-NÁNDOR
BARTOK ANABEL-TAMARA
BRANZOI ANDREA
CZINE GERGŐ-EDE
DAROCZ HUNORTTILA
DÉNES LUCA
ENYED EDINA
FARKAS KRISTÓF
GIRÁNCSI FRUZSINA
HAJDÚ HANNA
JAKO-SZEKELY SZILARD
KÁROLY KEVIN-MÁRK
KONCZA RITA-IZOLDA
KOVACS NORA
LUCA-KISS KITTI
RĂDULESCU CRISTIAN
TAMÁSI RÉKA-HANNA
TOKOS CSABA
II. C Waldorf (21 diák)
osztály: 30. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Bocskai Judit
ANDRÁS ANNA
ANTAL APOLLÓNIA
BÁLINT RÓZSA-BARBARA
DÁNEL IZABELLA
DEÁK ALEXANDER
ERDEI ANA-OLIVIA
GÁSPÁR ZALÁN
GYÖRGYJAKAB BORBÁLA
INCZE-BARTHA DÁNIEL
KERCSÓ ANITA
MÁRKOS KÁLEB-MARTIN
MÁRKOS NOEL-DÁNIEL
PAPP LILLA
SÁNTA ÁBEL
ȘERA ROLAND-EDUARD
SZABÓ DALMA-NÓRA
SZÁFTA TAMÁS
SZŐCS ZORÁN
TIMÁR ERIK
VERES HÉZEL-HELGA
VISCARDI LILY-GRACE
III. A (24 diák)
osztály: 23. terem
tagozat: román
tanító: Costache Rodica
AILENEI DAVID-CRISTIAN
ALBICSUK DAVID-NICOLAS
AMARIEI LUCANDREI
ANGHEL DRAGOȘ-ȘTEFAN
BACIUNDREI ALESSIA-NICOLE
BLEDEA SARA-NICOLA
CAZACU DARIUSNDREI
CIORICI AMALIA-IOANA
CZIFRA ROBERT-STEFAN
ENESCU IOANA-FRANCESCA
FĂȚAN NADIA
HOAMIA GHEORGHENDREI
HOBOI LUIZANTONIA
ISĂCILĂ ANETTE-ELIZA
KÁDÁR REBECA
MICU ALEXANDRA-MARIA
OLARIU EDUARD-MATEI
OLARU OVIDIU
OLARU REBECA-MARIA
RACOVIȚĂ ANDREI-RAREȘ
RUSU DAVID-CLAUDIU
SERBAN EDUARD-SAMUEL
UGRI DÁVID
UNGUREANU MARA-MARIA
III. B (20 diák)
osztály: 34. terem
tagozat: magyar
tanító: Incze Mária
BÁDI BOTOND-BENCE
BAKOS NIMROD-ZSOLT
BARTHA GERGŐ-NIMRÓD
BODOKI MARK-KEVIN
CUCU ALEXANDRA-CRISTINA
CZINE BARBARA-JULIA
FODOR LÓRÁNT-DOMINIK
GABOS MAGOR
GÁSPÁR BALÁZS-VILMOS
GÁSPÁR KRISTÓF-NORBERT
IANCU RÓBERT
INCZE ANDREA
OPRA BALÁZS-LEVENTE
OROSZ LEHEL
PUSZTAI ZALÁN-ZSOLT
SZÉKELY ELŐD
SZIGYARTO NORA
TOMA-SZOLLOSI CSENGE
TÖRÖK BENCE
TURCAN ARTUR-CRISTIAN
III. C Waldorf (23 diák)
osztály: 25. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Barabási-Sikó Eszter
BARTHA REBEKA
BENEDEK PETER
BORCSA BENCE
CZEGŐ BOLDIZSÁR
DÉNES ANNA-SÁRA
DURKÓ SÁNDOR-ERNŐ
HORVÁT GYOPÁR
KARÁCSONY EGON
KATÓ LILI
KOLCSÁR ZONGA
LÁZÁR TAMÁS
MANTA SOFIA
NAGY SOMA
NYIKA JOSUA-LÁZÁR
ORBÁN LÍDIA-SÁRA
PÉTER SIMON
PORA BOGLARKA-LENA
TINESZ ARTHUR
TÓTH ZSELYKE
VAS LUCA
VETRO-BODONI FLÓRA
VITÁLYOS PANNA
ZSIGMOND LILI
IV. A (21 diák)
osztály: 20. terem
tagozat: román
tanító: Musteață Maria
BUȚA ALESSIA-IOANA
CORDUNEANU LEONARD-SEBASTIAN
DÎRJAN LIVIA
ENE DAVID-MATEI
HADJUPANAYIOTOU EIRINI
HURGHIȘ ANDREI
LUKÁCS PATRICKNDREI
MANEA CĂLIN-GABRIEL
MECHIS ADAM-TUDOR
MOGDA ALEX-RAFAEL
MOGDA SANDRA-MIHAELA
MOVILĂU ADELIN-NICOLAE
NAN ANDREI-BOGDAN
OLARU DENISA-GABRIELA
RECHIȚEAN EDUARDNDREI
ROMEGHEA THEODORA
SARCA MATTEO-SASHA
SBÎRCIOG DAVID-MATEI
SILYE VIKTÓRIA
TIMAR LUCA
ZAMFIR PATRICK-MIHAI
IV. B (18 diák)
osztály: 27. terem
tagozat: magyar
tanító: Mezei Iringó
BUTYKA DOMINIK
CINTOS BÍBORKA
DARAGICS PETRA
DIMA ZSANETT
GÁBOR ÁRPÁDTTILA
GIRÁNCSI GELLÉRT
JAKO-SZEKELY ZSANETT
KAJCSA ÁBEL
MÁRTON CSABA-ERIK
MOCSER SZANDRA-FELICITY
MOLNÁR GYOPÁR-BEÁTA
MOLNÁR-KISS BALÁZS
OROSZ GABRIELLA
RĂCĂȘAN-KONCZ TAMARA
RETYI BOROKA
RUZSA PATRIK
TÉGLÁS MÁRKTTILA
ZOLDE ROLAND
IV. C Waldorf (26 diák)
osztály: 31. terem
tagozat: magyar
osztálytanító: Mikola Edit
BARB EMMA
CSŐSZ CSANÁD
DERZSI SOMA
DERZSI TIFFANY
ERDEI-VERES HANGA-DÓRA
FEKETE-LOVAS HÉDI
FÜLÖP JÁZMIN
GYÖRGYJAKAB PÁL
INCZE BARTHA SANDOR
JÁNOSI SOMA
JÓZSI MAJA
KARDA GYOPÁR-PANKA
KÁTAI CSENGE
KIS KINCSŐNNA
KOLCSÁR ZENTE
KRISTÁLY ZONGA
KURTA ZSÓFI
RÁPOLTI LÁSZLÓ-ÁBEL
REBEKA LILLA
RUJAN CHRISTINA
RUJAN MAYA
SIKÓ-BARABÁSI EMMA
SZÉKELY BOGLÁRKA
SZEKERES KRISTÓF
SZILÁGYI-NAGY JÚLIA
SZŐCS NÓRA