Román Nyelv és Irodalom tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztályőnök
Apostu Lăcrămioara Constanța román nyelv hagyományos V. A
Bodor Vilma román nyelv, angol nyelv hagyományos, Waldorf V. C
Scurtu Tatiana román nyelv hagyományos VII. A

Magyar Nyelv és Irodalom tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztályőnök
Sala Krisztina magyar nyelv hagyományos
Szonda Kinga magyar nyelv hagyományos, Waldorf VII. C

Idegen Nyelv tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztályőnök
Gábory Suzana angol nyelv hagyományos V. B
Nemes Csilla német nyelv Waldorf
Stefán Bencze-György angol nyelv hagyományos, Waldorf VI. B
Szabó Beáta-Blanka német nyelv hagyományos

Matematika tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztályőnök
Perjessy Kriszta matematika hagyományos
Satîrbașa Anca-Liliana matematika hagyományos VIII. A
Zsigmond Blanka-Andrea matematika Waldorf

Természettudományi tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztályőnök
Földes Ernő fizika hagyományos
Kuti Zsuzsana földrajz hagyományos, Waldorf VII. B
Száraz Levente fizika, kémia hagyományos, Waldorf
Tóth Kamilla biológia hagyományos

Társadalomtudományi tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztályőnök
Adam Gârbuleț Gabriela történelem hagyományos VI. A
Bardócz Tünde református vallástan hagyományos
Ciobanu Dorin Gheorghe ortodox vallástan hagyományos
Negrea Romeo történelem hagyományos
Ráduly Faragó Szidónia katolikus vallástan hagyományos

Testnevelés és Képzőművészeti Nevelés tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztályőnök
Bucsi Emese testnevelés hagyományos
Farkas Attila testnevelés hagyományos VIII. B
Mákszem Olga testnevelés hagyományos, Waldorf
Somogyi Edina rajz Waldorf
Tamás Ibolya rajz hagyományos
Tóth Márta zene hagyományos, Waldorf VIII. C

Informatika és  technológia tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztályőnök
Andor Dalma informatika, technológia hagyományos
Csomós Gábor technológia Waldorf
Dobrean Maria Viorica informatika, technológia hagyományos
Szőcs Emese informatika, technológia hagyományos, Waldorf

Pszichopedagógia tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztályőnök
Papp Ágota pszichológia hagyományos, Waldorf VI. C

Tanítók testülete

Oktató Oktatási forma Osztály Tagozat
1. Alexandrescu Gabriela hagyományos I. A román
2. Barabási-Sikó Eszter Waldorf III. C magyar
3. Benedek Judit hagyományos 0. A román
4. Bocskai Judit Waldorf II. C magyar
5. Buftea Neli hagyományos II. A román
6. Costache Rodica hagyományos III. A román
7. Fábián Vera hagyományos II. B magyar
8. Incze Beáta Waldorf I. C magyar
9. Incze Mária hagyományos III. B magyar
10. Konát Eszter Waldorf 0. C magyar
11. Mezei Iringó hagyományos IV. B magyar
12. Mikola Edit Waldorf IV. C magyar
13. Musteață Maria hagyományos IV. A román
14. Nemes ildikó hagyományos I. B magyar
15. Pál Rozália hagyományos 0. B magyar

Óvódai oktatók testülete

Oktató Oktatási forma Csoport Tagozat
1. Bede Melinda Mária hosszabított kicsi C magyar
2. Berde Enikő hosszabított kombinált C magyar
3. Coman Anca hosszabított nagy A román
4. Comisu Mónika Rita hosszabított közép C magyar
5. Cozma-Stroie Andreea hosszabított kombinált D román
6. Csiszér Erzsébet hosszabított nagy D magyar
7. Décsei Zsuzsanna hosszabított közép C magyar
8. Dodan Cornelia hosszabított közép B román
9. Dudás-Csíki Blanka hosszabított közép D magyar
10. Gajdó Tünde Réka hosszabított nagy D magyar
11. Kiss Timea hosszabított közép D magyar
12. Kozma Tünde hosszabított nagy C magyar
13. Manole Mirela Monica hosszabított kombinált A román
14. Mocanu Alexandra-Maria hosszabított kombinált D román
15. Muntean Loredana hosszabított nagy A román
16. Munteanu Romina-Eva hosszabított közép A román
17. Nagy Csilla Emilia hosszabított kombinált B magyar
18. Nedelea Ramona Georgiana hosszabított kicsi A román
19. Olteanu Adriana Elena hosszabított közép A román
20. Panțîru Diana hosszabított közép B román
21. Sanda Cătălina Daniela hosszabított kicsi A román
22. Szilvási Melinda hosszabított kicsi C magyar
23. Varga Beáta hosszabított kombinált C magyar
24. Varga Ildikó hosszabított nagy C magyar