Román Nyelv és Irodalom tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztály
Bănică Oana-Maria román nyelv, francia nyelv hagyományos
Bărbătei Aliz-Andrea román nyelv hagyományos
Bodor Vilma román nyelv hagyományos, alternatív VIII. B
Cornea Adriana román nyelv hagyományos VIII. A

Magyar Nyelv és Irodalom tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztály
Szonda Kinga magyar nyelv hagyományos, alternatív VI. W.

Idegen Nyelv tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztály
Dumitrașcu Florentina francia nyelv hagyományos
Kászoni Suzana angol nyelv hagyományos, alternatív V. B
Suciu Ioan angol nyelv hagyományos
Szabó Beata-Blanka német nyelv hagyományos

Matematika tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztály
Perjessy Kriszta matematika hagyományos
Péter Médi matematika hagyományos, alternatív V. W.

Természettudományok tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztály
Kisgyörgy Blanka biológia hagyományos
Kiss Julianna fizika, kémia hagyományos
Kuti Zsuzsa földrajz hagyományos, alternatív VI. B
Lazăr Carmen fizika, kémia hagyományos VII. A

Társadalomtudományok tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztály
Adam-Gîrbuleţ Gabriela történelem hagyományos V. A
Bagoly Zoltán történelem hagyományos
Bardócz Tünde református vallástan hagyományos
Bartha Alpár unitárius vallástan hagyományos
Mocanu Teodor-Florian ortodox vallástan hagyományos
Ráduly-Faragó Szidónia katolikus vallástan hagyományos

Testnevelés és Képzőművészeti Nevelés tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztály
Benedek Magdolna zene, rajz hagyományos, alternatív
Bucsi Emese testnevelés hagyományos, alternatív
Dumitraşcu Constantin testnevelés hagyományos VI. A
Miklós Csaba rajz hagyományos
Szántó Orsolya zene hagyományos

Technológia és Informatika tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztály
Andor Dalma informatika hagyományos
Dobrean Maria-Viorica informatika, technológia hagyományos
Szőcs Emese informatika, technológia hagyományos, alternatív

Pszichopedagógia tanszék

Oktató Tantárgy Oktatási forma Osztály
Gîrbuleț Anda pszichológia hagyományos, speciális
Papp Ágota pszichológia hagyományos, alternatív, speciális VII. B
Váncsa Enikő pszichológia hagyományos, speciális

Tanítók testülete

Oktató Osztály Oktatási forma
Alexandrescu Gabriella I. A hagyományos
Benedek Judit előkészítő A hagyományos
Berekméri Mihály IV. B hagyományos
Costache Rodica III. A hagyományos
Fábián Vera II. B hagyományos
Incze Mária III. B hagyományos
Incze Mária-Beáta előkészítő W. alternatív
Miklós Xénia IV. W. alternatív
Musteaţă Maria IV. A hagyományos
Pál Rozália előkészítő B hagyományos
Papp Judit II. W. alternatív
Pozna Gabriella II. B hagyományos
Sikó-Barabási Eszter III. W. alternatív
Szilágyi Erzsébet II. A hagyományos

Óvódai oktatók testülete

Oktató Csoport Oktatási forma
Bede Melinda kombinált A hagyományos
Comisu Mónika-Rita közép B hosszabított
Crăcuț Ramona kicsi A hosszabított
Csiszér Erzsébet nagy D hosszabított
Décsei Zsuzsánna közép B hosszabított
Dodan Cornelia közép A hosszabított
Dudás-Csiki Blanka közép C hosszabított
Gajdó Tünde nagy D hosszabított
Ionescu Gica nagy B hosszabított
Kiss Tímea közép C hosszabított
Kozma Tünde nagy C hosszabított
Lukács Yvette kicsi D hosszabított
Manole Mirela előkészítő A hosszabított
Muntean Loredana nagy A hosszabított
Nagy Csilla-Emilia kicsi D hosszabított
Neagoe Cristina nagy B hosszabított
Olteanu Adrian nagy A hosszabított
Panțîru Diana közép A hosszabított
Sanda Cătălina kicsi A hosszabított
Stroie Doina kombinált B hagyományos
Szilvási Melinda kicsi C hosszabított
Varga Beáta kicsi C hosszabított
Varga Ildikó nagy C hosszabított

Csatolt dokumentumok